Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

okul no öğrenmek istiyorum yardım edermisiniz Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Öğrenci Okul Numarası Öğrenme Ablası Gülsüm'e Hangi Öğrenme Tekniklerini Uygulamıştır Başka Hangi Öğrenme Yöntemlerini
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 135      

 1. şevket
  Sponsorlu Bağlantılar


  Okul No Öğrenme

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Okul No Öğrenme

  e-Okul Öğrenci Okul Numarası Öğrenme, bu yazımızda sizlere e okul veli bilgilendirme sistemi üzerinden giriş yaparak nasıl e-okul öğrenci numarası alınabiliyor kısaca bundan bahsedeceğiz. Umarım vereceğimiz bu bilgiler sizler için faydalı bilgiler olur. e-kitap Öğrenci numarası değiştirme işlemi: Okulda kayıtlı bulunan öğrencilerin okul numaralarında ya da sınıf ve şube bilgilerinde hata varsa bu bölümden değişiklik yapılabilir. Okul numarası her okulda tek bir öğrenciye verilebilir. Aynı okulda aynı okul numarasıyla 2 öğrenci kaydedilemez. Ancak öğrenci mezun olduktan sonra öğrencinin okul numarasının başına mezuniyet yılı eklendiğinden yeni kayıt olan öğrenciye bu numara verilebilir. Sizlerde numaranızı bir yere not ederek yada hafızanıza iyi kazıyarak bu numarayı ezberlemeniz gerekiyor. e-Okul öğrenci numarası hakkında daha fazla bilgiye yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

  Ayrılma işlemlerinde “Vefat etti” ve “Öğrenim Çağı Dışına Çıktı” nedenleriyle aktif öğrencilikten çıkarılanlar olursa bunların numaraları 1 defalık kullanılabilir. Öğrencinin okul numarasını sehven yanlış kaydettiyseniz ve doğru numarayı aynı zamanda başka bir öğrenci içinde kullandıysanız yapmanız gereken öncelikle değiştireceğiniz öğrenciye okulda bulunmayan bir numara vererek kayıt işlemini yapmak ve sonra hatalı numaraları düzeltmek olmalıdır.

  e-Okul veli bilgilendirme sistemine giriş yapabilmek için lütfen yazımızın devamında yer alan linke tıklayınız. Hepinize iyi bir yıl dileriz.

  TIKLAYIN 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. Kayıtsız Kullanıcı

  arkadaşlar okul kodu ve no için okula veya öğretmenlere sorun başka yerden bulamasınız lütfen cevap yazınnnnnnnnnnnnn


 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri