Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Hüzünlerim vardı benim Bu dünyaya gelmeyi ben istemedim.Kimse sormadı bana. Yaka paça itildim sanki , senin koynuna. İnsandım.Sevinçlerim vardı benim.Hüzünlerim vardı.Hiçbir zaman çok şey istemedim

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Red face Hüzünlerim vardı benim

  Sponsorlu Bağlantılar
  Hüzünlerim vardı benim
  Bu dünyaya gelmeyi ben istemedim.Kimse sormadı bana. Yaka paça itildim sanki,senin koynuna.


  İnsandım.Sevinçlerim vardı benim.Hüzünlerim vardı.Hiçbir zaman çok şey istemedim,biliyorsun.Birazcık “sevgi”yudum yudum içmek için.Gözlerim yıldızlarla oynaşırken umut olsundu içimde.Karabasanlar bölmesindi uykumu.


  Çılgın bir çocuk büyütüyordum içimde.Dünya tatlısı,suçsuz,günahsız.İşte o çocuğu koruyamadım YAŞAM ANA.İncitmelerine engel olamadım!! Herkes biraz yağmaladı onu.Yaşama sevincimi aldılar benden,en çok bunu aldılar.Aynaya baktığımda yüzlerce “ben” görüyorsam,bundandır.Kendimi tanıyamaz olmuşsam,bundandır.İçimdeki çocuğu KANATTILAR,yaşanmazlık oldum!


  Aşkın bütün bedellerini seve seve ödemedim mi?”SENİ SEVİYORUM” derken canımı vermeye hazırdım.Ama O,daha büyük bir bedel istedi benden.Delik deşik yaşamaya tutsak etti beni!

  “SEV” dedim.Bak,sana anamın ak sütü gibi temiz bir sevgiyle geldim.Kendimi getirdim sana.Üşümüş ellerimi getirdim,ısıtırsın diye.Anlarsın diye.Sarılırsın,avutursun diye.


  Ne tuhaf!Hep yanıldım mı dersin YAŞAM ANA?Nice sevgiliye veda etmek zorunda kalmadım mı?Nice aşk daha bütün güzellikleriyle yaşanmadan anı olmadı mı notaları unutulmuş şarkılarda kalan?


  Canımı adadığım sevgili kaç zaman sonra ertelenmiş umutlarıyla hayal olduysa,içimdeki boğum boğum çığlıklarla isyan etmez miyim şimdi?Söyle YAŞAM ANA,susma!! Ben çözemedim,sen anlat.


  Ben neden her defasında bir suçlu gibi “utandım”?Aşkımdan değil YAŞAM ANA!!Tanırsın beni,aşkımdan değil.Çocuk saflığımla uzattığım ellerimin mosmor ve kötürüm kalmasından utandım.Kimse görmesin diye ellerime kapanıp ağladım kaç gece.Yalnızca UTANDIM…

  Böyle olmuyor YAŞAM ANA,gitmiyor.Ya bana “beni” geri ver,çok özledim kendimi;ya da turunç göğsünden emdiğim yalan umutları al götür artık.Hepsini al.Yoksa böyle daha çok tükenmez miyim?Bu can bu bedene ağır gelmez mi??


  Anladım YAŞAM ANA,anladım.Kara Goncelo’lar basmış bütün denizleri.
  BİLDİM…


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. anadoluda kaç türk beyliği vardı?
 3. Peygamberimizin kaç torunu vardı?
 4. Peygamberimizin kaç kızı vardı?
 5. Hz.Muhammed 'in kaç kızı vardı
 6. Bir çiçeğim Vardı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri