Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Bebeğinizin Açık Hava Gereksinimi Biraz büyüyünce bebeğinizi uygun hava koşullarında açık hava-ya çıkartmalısınız. Sürekli içeride kapalı kalan bebekler iştahsız ve keyifsiz olurlar. Özellikle kışın odanın

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Bebeğinizin Açık Hava Gereksinimi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Bebeğinizin Açık Hava Gereksinimi
  Biraz büyüyünce bebeğinizi uygun hava koşullarında açık hava-ya çıkartmalısınız. Sürekli içeride kapalı kalan bebekler iştahsız ve keyifsiz olurlar. Özellikle kışın odanın ısıtılması havayı kuru-tur. Bu durumdan kurtulmak için petek üzerine nemli havlu ko-yulmalı, kurudukça tekrar ıslatılarak odada nem olması sağlan-malıdır. Sürekli kuru hava solumak bebeğiniz için zararlı olur. Açık ve temiz hava, vücudun çeşitli sistemlerinin çalışmasını takviye eder. Vücudun kendi sabit ısısını sıcak ve soğukta ayar-lamasına yardımcı olur.
  Kışın öğlen saatlerinde rüzgârsız, yağmursuz, çok soğuk olma-yan güneşli günlerde, yazın ise sabahtan ve öğleden sonra be-beğinizi dışarı çıkarabilirsiniz. Yaz aylarında öğlen sıcağında be-beğinizi dışarı çıkarmayın.
  Açık havaya çıkaracağınız bebeğinizi mevsime uygun giydirin. Yaz aylarında güneşten yüzünü korumak için kenarlıklı başlıklar kullanın.
  Kışın ise başını ve kulaklarını mutlaka soğuktan koru-yun. Rüzgârlı günlerde zorunlu olmadıkça bebeğinizi dışarı çı-karmayın.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Açık Hava Basıncı Nasıl Bulunur
 3. Açık Hava Basıncı Nasıl Oluşur
 4. Açık Hava Basıncı Nedir
 5. Açık Hava Basıncına Örnekler
 6. Açık Hava (Atmosfer) Basıncı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri