Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Çocuğumuza uygun internet sitelerini nasıl seçebiliriz? 2–4 yaş arasındaki çocuk larda bilgisayar ı ancak anne babanın kucağında kullanabildiklerinden internet denetimi kolaydır. 5–6 ve 7–8 yaşlarındaki

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Çocuğuma uygun internet sitelerini nasıl seçebilirim, çocuğa uygun siteler nasıl seçilmeli

  Sponsorlu Bağlantılar
  Çocuğumuza uygun internet sitelerini nasıl seçebiliriz?

  2–4 yaş arasındaki çocuklarda bilgisayarı ancak anne babanın kucağında kullanabildiklerinden internet denetimi kolaydır. 5–6 ve 7–8 yaşlarındaki çocuklar da bilgisayar başındayken kolayca izlenebilir.


  Daha ileri yaşlardaki çocuklar ebeveyn yardımı olmaksızın bilgisayar kullanabilmeye başladığından internet denetiminde dikkatli olunmalı. Anne ve babalar çocukları için uygun internet sitelerini kendileri bulmalı ve çocuklarını buna göre yönlendirmeli.

  Oyun oynamak çocuğun gelişimi için önemlidir; internet çocuğa oyun sahası yaratmak üzere kullanılabilir. İnternette sohbet ise sadece çocuğun yakın çevresi, sınıf arkadaşları ve akrabalarıyla sınırlı olmalı.

  Ergenlik çağındaki çocuklar maddi kayıplara yol açacak sitelere girmemeli, ihtiyaçlarına ve eğlence dünyasına uygun sitelerde vakit geçirmeli. Pornografi ve şiddet içeren siteler, özel internet ayarları yapılarak, çocukların erişimine tamamen kapatılmalı.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kendime Uygun Mesleği Nasıl Bulabilirim
 3. Çocuğuma uygun ilköğretim okulunu hangi özelliklerine göre seçmeliyim
 4. Saç Tipinize Göre Tarak Seçim, Saçlara en uygun tarak seçimi, saçınıza en uygun tarak hang
 5. Göz Rengine Uygun Makyaj Nasıl YapıLır ?
 6. Çocuğa Uygun Oyuncak Seçimi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri