Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sanalika Eşya Kopyalama (çoğaltma) Hilesi - Sanalika Balık Tutma Hilesi Binlerce kullanıcı tarafından oynanan Sanalika oyun unu daha eğlenceli hale getirmek ister misiniz? Sanalika ,
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 3      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Sanalika Eşya Kopyalama (çoğaltma) Hilesi - Sanalika Balık Tutma Hilesi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Sanalika Eşya Kopyalama (çoğaltma) Hilesi - Sanalika Balık Tutma Hilesi

  Binlerce kullanıcı tarafından oynanan Sanalika oyununu daha eğlenceli hale getirmek ister misiniz?

  Sanalika, internet üzeriden sanal bir karakter belirlemenizi ve onu bu gerçek dışı dünyada yönettiğiniz karakteri geliştirmenizi amaçlayan web tabanlı bir eğlence alternatifi…

  Popüler bir uygulama olması sebebiyle meraklıları tarafından sanalika için bir çok hile gün yüzüne çıkarılımış durumda. Bunlar arasında otomatik balık tutma, para kazanma, eşya kopyalama, (bir diğer ismi ile çoğaltma) hileleri ve Vip kullanıcı olarak daha hızlı gelişme alternatifleri de mevcut. Gayet tabi vip bir hile değil, oyun içinde sosyalleştikçe alacağınız bir mertebe olarak düşünülmeli.

  Sanalika Balık Tutma Programı

  Bu hile ile oyunda karakterimize bilgisayar başında olmasak dahi balık tuttura biliyoruz. Deniz kenarına gidip, oltanızı denize atın, internetten bulup indireceğiniz “Balık Tutar” hile programını çalıştırıp, “Tutmaya Başla” radyo düğmesine basın. İşte hepsi bu. Burada unutmamanız gereken önemli bir nokta; internette dolaşan pek çok hile programının “keylogger” olarak tasarlanmış olma ihtimali olabileceğidir. Bu yüzden indirdiğiniz tüm dosyaları kullanmadan önce mutlaka virüs taramasından geçirin.
  Para (Sanil) Kazanma Hilesi

  Sanalika oynarken bir çok yoldan para kazanmanız mümkün ancak ben para kazanmak için günlerce balık tutup, sakız felan satamam diyorsanız, sanil hesabınızı şişirmek için kullanacağınız hile; yazı yazma yerine 10sanil/no1223= girmek olmalı.

  Eşya kopyalama (çoğaltma) hilesi

  Mevcut bir eşyanızı kopyalamak veya çoğaltmak istiyorsanız uygulayacağınız yöntem çok basit. Öncelikle kopyalamak istediğiniz eşyayı elinize alın, bu eşya ile birlikte sevgi apartmanı asansörüne binin, asansörde süre tam dolacakken eşyayı bırakın (seri olmanız çok önemli) eğer zamanlamayı doğru yaptıysanız, kopyalamayı başardınız demektir. Artık çantanızda aynı eşyadan bir tane daha var.
  Sanalika’da nasıl hızlı Vip olunur

  Sanalika oyununda vip üyelik sistemi ile pek çok avantajı aynı anda yaşarsınız. Örneğin sadece üyelere özel oyun içi cep telefonu sahibi olur, size özel fısıldama butonu ile konuşabilir ve seçkin Anemon Sitesi‘nde oturabilirsiniz. Vip olmak için sosyallik seviyenizi ve madalyalarınızı arttırmanız gerekli. Hızlı vip olmak için ise oyunu çok sık oynamak dışında yapılabilecek çok fazla birşey yok.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Sanalika Akvaryum Hilesi
 3. sanalika saç hilesi
 4. sanalika sanil hilesi
 5. Sanalika Nasıl Çinli Olunur, Sanalika Çinli Olma Hilesi
 6. Sanalika Hileleri - Sanalika Sanil Hilesi - Sanalika Para Hilesi Balık Tutma Hilesi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri