Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Oltu Taşının Faydaları oltu taşı - oltu taşı yararları - oltu taşının etkileri - şifalı taşlar Oltu Taşının faydalarını şöyle sıralayabiliriz: Gerdanlık olarak kullanılırsa boğaz

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Taşının Faydaları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Oltu Taşının Faydaları

  oltu taşı - oltu taşı yararları - oltu taşının etkileri - şifalı taşlar


  Oltu Taşının faydalarını şöyle sıralayabiliriz: Gerdanlık olarak kullanılırsa boğaz ve Tiroid bezi enfeksiyonlarını yok eder, guatrın oluşmasını önler, oluşmuşsa önce büyümesini durdurur ve sonra küçülterek ortadan kaldırır.

  Kulak ağrılarını iyileştirir. Böbrek, mesane ve dalağı temizler, sağlıklı çalışmasını sağlar. Astım, bronşit gibi solunum yolları hastalıklarını önler, oluşmuşsa iyileştirir. Alerjileri önler ve iyileştirir. Enfeksiyonun yayılmasını durdurur. Ağrı (sancı) bulunan beden bölümlerine sürüldüğünde ağrıyı azaltır.

  Özellikle romatizmal ağrılarda etkilidir. Özellikle sol el veya bilekte bulunduğunda vücutta elektrik yığılmasına engel olur, böylece depresyonu engeller. Sindirim sisteminin, özellikle bağırsakların düzenli çalışmasını sağlar. Sinir sistemini güçlendirir, kemik iliği eksikliklerine karşı şifadır. İlk bakışı çektiği için, göz değmesine (nazar) karşı koruyucu etki sağlar. Akıl ve zekayı uyandırıp harekete geçirir, doğru karar vermekte yardımcı olur. Çakraları olumsuz enerjiden temizler.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Necef Taşının Faydaları
 3. Ay Taşının Faydaları - Ay Taşının Faydaları Nelerdir?
 4. Safir taşının yararı nedir, Safir taşının faydaları nelerdir
 5. ay taşının faydaları
 6. Lal Taşının Faydaları
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri