Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Nasıl Webmaster Olunur ? Nasıl Webmaster lik Yapılır ? Webmaster lik İle İlgili Gerekli Bütün Yararlı Bilgiler. Webmaster lik Hakkında Gerekli Tüm Bilgiler İlk önce

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Nasıl Webmaster Olunur ?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Nasıl Webmaster Olunur ?

  Nasıl Webmasterlik Yapılır ? Webmasterlik İle İlgili Gerekli Bütün Yararlı Bilgiler.

  Webmasterlik Hakkında Gerekli Tüm Bilgiler

  İlk önce size şunu söylemeliyim ki,web tasarımcılığını öğrenmek için mutlaka HTML’yi öğrenmelisiniz.Birçok kimse web tasarımına frontpage veya herhangi bir editor ile başlar. ilkten “ohoo kim uğraşır bunla, ben öğrenirim frontpage’yi tamam” derdim.Ama öyle olmadığını anlamam uzun sürmedi.Tavsiyem hiçbir web tasarım programını kullanmayın.En azından öğrenmeye başlarken kullanmayın.Çünkü bu yazılımlar sizin,işin temelini ve komutları öğrenmenizi engeller.Dahada önemlisi binbir özen gösterip hazırladığınız ve çok güzel gözüken sayfanız,başka bir editor ile açtığınızda çamaşır makinasından çıkmış gibi olur ve bu sizin için pek iyi bir durum olmaz.(o görüntüyü görünce ruhsal bozukluklara kadar gidebilir ).O yüzden HTML’yi hiç değilse kodları görünce şaşkın şaşkın “bunlar ne loo” diye bakmayacak kadar öğrenin derim.

  Burada bir konu daha var.Web tasarımı yapmak için HTML’nin yanında, bir grafik programınıda kullanabilmeniz gerekir.Ben Photoshop’u kullanırım.Ama size hem shareware olması ,hemde gerçekten güzel özellikleri bulunması nedeniyle Paint Shop Pro’yu öneririm. Dediğim gibi HTML’yi öğrenirken ,bir yandan da bir grafik programınnı kurcalamaya başlasanız iyi edersiniz.
  Buradaki dersleri,işi gücü bırakıp hepsini bitirmeniz gereken,”birbirini takip eden dersler” şeklinde değilde ; ayrı konu başlıkları altında verdim.İster hepsini bitirin,ister zayıf olduğunuz konuya bakın siz bilirsiniz.Aşağıda konu başlıklarını görebilirsiniz.Haydin tıklayın ve başlıyalım.

  Alıntı

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Webmaster Nedir Görevleri Nelerdir
 3. Nasıl iyi bir eş olunur
 4. Öfke nasıl kontrol edilir,öfkeye nasıl engel olunur
 5. Bilinçli Tüketici Nasıl Olunur,Nasıl Olmalıdır?
 6. Nasıl Rektör Olunur, Nasıl Rektörlük Yapılır
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri