Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Özlem üzerine aşk mektubu Sevgi lim Sen gideli kaç saat oldu ? Kaç gün geçti , kaç hafta..? Saymadım.. Bana yüzyıllar geçmiş gibi geliyor. Son
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Özlem ile ilgili aşk mektubu

  Sponsorlu Bağlantılar




  Özlem üzerine aşk mektubu


  Sevgilim

  Sen gideli kaç saat oldu ? Kaç gün geçti, kaç hafta..? Saymadım.. Bana yüzyıllar geçmiş gibi geliyor. Son anda sen giderken gözlerinin buğusunu bıraktın.. Şimdi sis içinde bütün dünya. Çiçekler gözyaşlarımı içti, sen onları kırağı sanırsın, çiy sanırsın.. oysa hepsi benim gözyaşlarımla ıslak..

  Sevgilim özlüyorum seni.. Bir balta indirildi, içimden bir ağaç köküyle devrildi. Gözlerimden akan yaştan belli değil mi, içim kanıyor. Özlem bir bulut gibi sarıyor beni, kuşatıyor . Seni sevmek bir sonsuzluk gibi büyüyor içimde. Haftanın her gününe, geçen her saate senin adını verdim. Senin adınla başlıyor mevsimler, yıllar sen varsan içinde, geçerli...

  Özlem bir yağmur gibi yağıyor üstüme. Damlalar yüreğime vuruyor. Gecenin karanlığında bir başınayım.Uykularım bölük pörçük. Bütün rüyalarımda sen.. gözlerim kapanır kapanmaz gözlerin yaklaşıyor. Sonra bir rüzgar alıp seni, benden uzaklara götürüyor.

  Geceler boyu sabahlayıp uğruna, boşluğa düştüğüm sevdiğim, bir tanem, gözbebeğim.. Yüreğimden mühürlendim sana.. Şiirler havalanıyor kuşlar gibi, şarkılar ağlıyor yokluğuna.. Sevgilim hayatı sende buldum ben, tükenirsem sen tüketirsin beni.

  Yoksun, gittin, tek başına koydun... Bu nasıl bir özlemdir, kendi gövdem ateşten bir gömlek.. yanıyorum..Yetti artık, yetiş n'olur dayanamıyorum.



  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Özlem üzerine aşk mektubu
 3. Ayrılık ile ilgili aşk mektubu
 4. Özlem ismi ile ilgili akrostiş şiir çalışmaları, özlem akrostiş
 5. özlem ile ilgili slogan
 6. Veda Mektubu,Veda Şiirleri, Özlem Şiirleri, Ayrılık Sesli Şiirleri, Ayrılık Şiirleri, Özel
 7. Paylaş Facebook Twitter Google






 8. Sponsorlu Bağlantılar




  Sizden çok uzakta olan ve onu özlediğinizi anladığınız taktirde mektuplarınızda hep özlemle ilgili sözler yazarak karşıdaki insanı ne kadar çok özlediğinizi anlatmanızdır.



 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri