Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Diş ağrısının karakterinden ne için ağrıdığını anlayabilir miyiz? Eğer bir soğuk hassasiyeti varsa dişlerde bunun iki önemli nedeni vardır. Bu nedenlerden birincisi yeni başlayan bir

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Diş ağrısının karakterinden ne için ağrıdığını anlayabilir miyiz?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Diş ağrısının karakterinden ne için ağrıdığını anlayabilir miyiz?

  Eğer bir soğuk hassasiyeti varsa dişlerde bunun iki önemli nedeni vardır. Bu nedenlerden birincisi yeni başlayan bir çürüğün olmasıdır, bir diğer nedeni ise dişte meydana gelen çatlaklar ve aşınmalardır. Hassas bölge ortaya çıktığı için dişlerimiz böyle bir sızlamayla bizi uyarıyor olabilir. Aynı şekilde dolgulu olan dişlerde bir açılma, aşınma varsa soğuk hassasiyeti bu ağrının sebebi olabilir.
  Sıcak hassasiyeti gibi durumlarda ise dişin sinirlerinde bir iltihaplanma başlıyor demektir. Bunun dışında gıcırdatmaya bağlı olarak bir kırılma varsa yada çatlak varsa ağrı bunun bir yansıması olabilir.
  Eğer çiğnerken bir ağrı hissediliyor ise bunun sebebi dişler arasındaki bir boşluk olabilir. Yemek artıklarının bu boşluklara girmesi çiğnerken ağrıya neden olur.
  Diş kemik desteğini kaybetmişse, bu kayıp daha çok diş taşından dolayı meydana gelir. Dişin herhangi bir hareketi veya sallanması söz konusu ise üstüne basınç yapıldığında ağrı yapar.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kulağımız Kapalıyken Sesin Nereden Geldiğini Anlayabilir Miyiz
 3. Çevrenizdeki Herhangi Bir Varlığın İlk Bakışta Canlı Ya Da Cansız Olduğunu Anlayabilir Miy
 4. İki eşi birleştirmek için yalan söyleyebilir miyiz?
 5. İbadetleri, insanların davranışlarını güzelleştirmek için geliştirilmiş paket programlara
 6. Boyun Ağrısının Nedenleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri