Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Almeza Multi Set Almeza Multi Set nasıl kullanılır? Kullanıcı adı , ürün anahtarı , zaman ve yerel ayarlar sorulmadan WindowsXP kurulum CD’si hazırlamak istiyorsanız ,

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Almeza Multi Set

  Sponsorlu Bağlantılar
  Almeza Multi Set
  Almeza Multi Set nasıl kullanılır?
  Kullanıcı adı, ürün anahtarı, zaman ve yerel ayarlar sorulmadan WindowsXP kurulum CD’si hazırlamak istiyorsanız, favori programlarınız otomatik kurulsun, gerekli anahtarlar kayıt defterine girilsin, sürücüler güncellensin, Microsoftun servis paketleri kurulsun istiyorsanız, evet bu mümkün ve Almeza MultiSet ile çok kolay. Almeza MultiSet ihtiyacınız olan tüm programları, ya mevcut bilgisayarınıza yada yenisine otomatik olarak kurar. Sisteminizi yeniden yapılandırmak için ideal bir çözümdür. Kendiliğinden çalışan CD/DVD’leri belirlediğiniz yazılımlarla birlikte hazırlayıp, sistem geri yüklemelerini ‘İleri’, ‘Kabul Ediyorum’, ‘Şuraya Kur’, ‘Oluştur’, Anahtar Gir’, ‘Kullanıcı Adı’ gibi işlemlerle karşılaşmadan yapabilirsiniz.

  Almeza MultiSet Özellikleri

  Otomatik Windows Kurulumu : Her hangi bir bilgisayara otomatik kurulum yapabilen CD/DVD oluşturabilirsiniz. Dilerseniz onarım yapabilir, dilerseniz yeniden kurulum yapabilirsiniz.
  Otomatik Yazılım Kurulumu : Tüm ayarlarıyla birlikte otomatik kurulum yapabilen CD/DVD’ler oluşturabilirsiniz. Windows kurulumundan sonra genel ayarları ile yazılımları otomatik olarak kurup yapılandırabilirsiniz.
  Otomatik Windows ve Yazılım Kurulumu : Windows ve Yazılımlarınızı aynı CD/DVD’de oluşturabilmenizde mümkündür.
  Otomatik Yazılım Ayarları ve Windwos Ayarları Geri Yüklemesi : Yazılım ayarlarınızın ve Windows ayarlarınızın kurulumdaki halini almasını isterseniz, otomatik geri yüklemeyi kullanabilirsiniz.
  Otomatik Uzak Kurulum : Gerekli yazılımları yerel ağınıza bağlı bilgisayarlara kendi bilgisayarınızdan kurabilirsiniz.
  Kullanışlı Sihirbaz : Otomatik kurulum diski bu sihirbaz kullanışlı sihirbaz tarafından oluşturulur.
  Kolay Kullanım : Program kullanımı için program dili, script dili gibi özel bilgiye ihtiyaç yoktur.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Silkroad Loader Türkçe (Sro); No-Dc, Multi-Client, Swear Filter, Zoom Hack [v1.252!]
 3. Paylaş Facebook Twitter Google


 4. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri