Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Barter - Karot Nedir Kısaca Bilgi Barter ; takas veya değiş-tokuş Olarak tanımlanabilmektedir. Para olmaksızın Yapılan , Barter Ticaret Sistem i Bilinen birebir karşılıklı Takas

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Barter - Karot Nedir Kısaca

  Sponsorlu Bağlantılar
  Barter - Karot Nedir Kısaca Bilgi

  Barter ; takas veya değiş-tokuş Olarak tanımlanabilmektedir. Para olmaksızın Yapılan , Barter Ticaret Sistemi Bilinen birebir karşılıklı Takas İşlemlerinden Farklı gelişmiş bir sistemdir. Bir İşletmenin Satın aldığı mal veya hizmetin bedelini kendi ürettiği veya sahibi olduğu mal veya hizmet ile ödendiği bir Finans Ve Ticaret sistemidir

  Karot;
  - Betonarme yapılarda tesisatın mevcut perde veya döşemeden geçmesi gerektiği durumlarda Karot ile Delme yönteminin kullanılması en kolay ve pratik yöntemlerden birisidir.
  - Delme çapı 8 mm'den 500 mm'ye kadar çıkabilmektedir. Delme derinliği talebe bağlı olarak değişir.
  - En büyük avantajları arasında operasyon sırasında vibrasyon oluşturmadığı için betonda çatlaklar oluşturmaması gösterilebilir. Ayrıca donatıyı keserek geçmesi kullanım alanını genişletir.
  - Duvara, tavana, veya döşemeye teğet delikler delinebilir.
  - Zemin mermer, granit veya fayans malzemeler ile kaplanmış ise makina montaj deliği açmadan karot ile delmek mümkündür.
  - Betonarme yapılarda atılması mümkün olmayan kütleye lokal müdahale yapılması gerektiği zaman sıkça kullanılan yöntemlerden biridir.
  - En büyük avantajları arasında atılan kısmın gerisinde kalan betonarmede çatlaklar oluşmaz. Hızlı temiz ve gürültüsüzdür.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Sis Nedir Kısaca
 3. Irk Nedir Kısaca
 4. Isı Nedir Sıcaklık Nedir Kısaca
 5. İman Nedir İnanç Nedir Kısaca
 6. Barter - Barter Nedir - Barter Hakkında
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri